Arbëri

Flet Sela: U sulmova nga dhunuesit e parlamentit

 

Kryetari i LR-PDSH-së Ziadin Sela në një prononcim për Strugalajm.com konfirmon se edhe ai ka qenë shënjestër e grupit që sulmoi deputetët në parlamentin e Maqedonisë.

Edhe pse nuk pranoi të flasë më shumë detaje Sela konfirmoi se ai ishte rrethuar dhe ndaj të tij është ushtruar dhunën.