Arbëri

Nesër borë e shi në Kosovë

Nesër borë e shi në Kosovë
 

Do të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell nesër në Kosovë, transmeton Koha.net. 

Vranësirat, të mërkurën, parashihen të shoqërohen me reshje shiu dhe bore, bën të ditur IHMK-ja përmes një komunikate për media.