Arbëri

Molliqaj reagon për padinë për shpifje që ia bëri Konjufca

Molliqaj reagon për padinë për shpifje që ia bëri Konjufca
 

Deputeti i PSD-së, Dardan Molliqaj e ka ftuar ish-kolegun e tij të partisë, Glauk Konjufcën e VV-së, që të ballafaqohet me të, për të publikuar gjitha fshehtësitë që ka dyshja.

“Glauk Konjufca paska thënë që deklaratat e mia janë shpifje dhe se e kam përdorë Kuvendin për shkak të imunitetit. Për ta ‘shfajësuar’ vetën, më paska paditur”, ka shkruar Molliqaj.