Arbëri

Moti nesër, i vranët dhe me reshje bore

Moti nesër, i vranët dhe me reshje bore

Gjatë ditës së nesërme, Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se do të mbajë mot i vranët dhe me reshje bore.

Në fushat barike do të ketë rënie të theksuar të temperaturave, por që vlerat termike do të ngrihen ndjeshëm, krahasuar me gjendjen e fundit që kishim.