Arbëri

LDK insiston në zgjedhje

LDK insiston në zgjedhje

Lidhja Demokratike e Kosovës po vazhdon të kërkojë që vendi të shkojë në zgjedhje.

Zëdhënësi i LDK-së Besian Mustafa në një konferencë për media ka thënë se koalicioni qeverisës është në panik dhe si pasojë e saj kanë nisur fushatë kundër LDK-së.