Arbëri

Haxhiu komenton diskutimet e Molliqajt me pushtetin

Foto: Koha / ilustrim
 

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu ka komentuar fotografitë dhe videon në të cilat ish-kolegu i saj i partisë, Dardan Molliqaj është kapur duke diskutuar me deputetë të pushtetit.

Zbulohen biseda të Molliqajt me Sherifin e Lekajn kur po votohej buxheti – Pse Krasniqi e la grupin e PSD-së