Thaçi e Vuçiqi nga New–Yorku në Bruksel

Thaçi e Vuçiqi nga New–Yorku në Bruksel

18 December 2018 21:38

Aleksandar Vuçiqi dhe Hashim Thaçi pas qëndrimit të New York, do të shkojnë drejt e në Bruksel.

Kështu ka thënë sot në Beograd ambasadori gjerman në Serbi Thomas Schieb, transmeton Koha.net.

“Të dy shkojnë në Bruksel. Shpresoj se dialogu do të marrë një nxitje të sërishme”, ka thënë Schieb.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme