Arbëri

Moti sot në Kosovë

Moti sot në Kosovë
 

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton për motin që do të mbajë sot.

Sipas IHMK-së, sot do të mbretëroj mot kryesisht i vranët dhe kohë pas kohë me reshje shiu të intensitetit të dobët deri në mesatare.