Arbëri

Rrugët e Tiranës përmbyten nga reshjet, shiu vazhdon dhe sot

Rrugët e Tiranës përmbyten nga reshjet, shiu vazhdon dhe sot
Foto: Tch
 

Kryeqyteti i Shqipërisë është përfshirë nga reshje të dendura shiu, që kanë sjellë për pasojë përmbytjen e disa rrugëve.

Dy ndër më të përmbyturat rezultuan “Ali Demi” dhe “Unaza e Re”.