Arbëri

Polici në Podujevë dyshohet të jetë vrarë nga nipi

Foto: Koha

Shumë miq, familjarë e kolegë i kanë dhënë lamtumirën e fundit zyrtarit policor Halit Zhdrella, 58-vjeçar, nga fshati Penuh i Podujevës, i cili ka mbetur i vrarë si pasojë e plagëve të marra mbrëmjen e së dielës, kur është plagosur nga një armë gjuetie.

Kohavisioni ka mësuar se incidenti ka ndodhur mes të ndjerit dhe nipit të tij gjatë pastrimit të armës.