Avokatin shqiptar vetëm 9 minuta e ndanë nga tragjedia në urën e Genovas

Avokatin shqiptar vetëm 9 minuta e ndanë nga tragjedia në urën e Genovas

14 August 2018 15:00

Avokatin shqiptar Saimir Vishaj e kanë ndarë vetëm nëntë minuta nga tragjedia e Genova. Në një postim në Facebook avokati i njohur falënderon Zotin.

“Faleminderit Zoti im, mbas 9 minutash ndodhi tragjedia këtu në Genova”, shkruan Vishaj.

Ura Morandi u shemb rreth mesditës duke shkaktuar së paku 11 viktima dhe 7 të plagosur rëndë.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme