Loading...
Video.

Konsensusi për pabarazi gjinore në lista zgjedhore

Keqplanifikimi i buxhetit lë pa mbështetje familjet me kushte të rënda banimi

Klinika e Mjekësisë Nukleare përballet me mungesë stafi e me material radioaktiv të limituar

28 biznese gjobiten pasi ekspozuan punëtorët në temperaturë ekstreme

Dy ikje nga burgjet brenda një jave

Kosova pret nga BE-ja propozime konkrete për hapjen e katër pikëkalimeve kufitare me Serbinë

FSK-ja përgatitet për luftë

Nga 2025-ta të gjithë autobusët duhet të jenë njësoj

Depresioni te gratë gjatë shtatzënisë dhe pas lindjes

Kërkohet ndryshimi i rregullores së “Prishtina Parking” për herë të tretë

Kosova në prag të “alarmit të kuq”

Zyrtari që dëmtoi buxhetin rekomandohet për drejtor të AUV-it

Kosova po tkurret e plaket

Muhamet Alidemaj shpallet fajtor për krime lufte, dënohet me 15 vjet burgim

Shteti ua lë në dorë OJQ-ve fetare disa shërbime në shëndetësi e arsim


Më të lexuarat

Shtojca për Kulturë.


Magazina.