Sport

Barazimi i tretë rresht në Bundesligë për Bayernin

 

Bayern Munichu ka regjistruar barazimin e tretë rresht në elitën e futbollit të Gjermanisë.

Kampioni në fuqi i Bundesligës dhe skuadra më e suksesshme gjermane, të shtunën në “Allianz Arena” barazoi 1:1 me Eintracht Frankfurtin, dhe kështu e rrezikon edhe më shumë titullin e kampionit sivjet.