Sport

Deschamps: Anglia nuk ka dobësi

 

Përzgjedhësi i Francës, Didier Deschamps, ka përgëzuar përzgjedhësin Gareth Southgate për të arriturat me skuadrën angleze, teksa ka thënë se Anglia nuk ka dobësi.

Ai ka folur edhe për Kylian Mbappen, sulmuesin francez, dhe ka thënë se futbollisti i Paris Saint-Germainit mund ta bëj dallimin në çdo moment.