Sport

Roma dhe Chelsea interesohen për Allegrin

Roma dhe Chelsea interesohen për Allegrin
 

Massimiliano Allegri është i gatshëm të marrë drejtimin e ndonjë skuadre. Ish-trajneri i Juventusit është i hapur për t’u rikthyer në pozitën e trajnerit.

Sipas mediave italiane, Allegri është në pritje të ofertave nga skuadrat Chelsea dhe Roma.