Sport

Emery u jep të drejtë fansave të zemëruar të Arsenalit, thotë se mund të përmirësohen

 

Trajneri i Arsenalit, Unai Emery ka pranuar se fansat kanë të drejtë për zemërimin ndaj skuadrës dhe ndaj për shkak rezultateve jo të mira.

Ai ka thënë se ekipi mund të bëjë më mirë, por nuk ia doli të krijojë lidhjen me tifozët në ndeshjen ndaj Southamptonit, ku skuadra e tij mori një barazim prej 2 me 2, transmeton Koha.net.