Showbiz

Rihanna dhe A$AP Rocky janë në lidhje dashurie

 

Këngëtarja e hitit “Love on the Brain”, Rihanna dhe ylli i muzikës hip-hop, A$AP Rocky, që të dy 32-vjeçarë, ishin komentuar se janë në lidhje romantike qysh në janar të këtij viti, pasi dyshja e famshme e kishte ndarë bashkë një dhomë hoteli në New York.

Ndërkaq, së fundmi gazeta “New York Post” e ka postuar lajmin se të shtunën më 28 nëntor, Rihanna dhe Rocky, janë parë së bashku në një darkë me miqtë e tyre.