Genc Prelvukaj e NRG Band i këndojnë “Dashnisë”

Genc Prelvukaj e NRG Band i këndojnë “Dashnisë”

21 qershor 2018 16:33

Reperi i njohur Genc Prelvukaj dhe grupi NRG Band kanë publikuar bashkëpunimin më të ri me titull “Dashnia Jeme”.

Producent dhe tekstshkrues është Prelvukaj.

“BlackFish” ka realizuar videoklipin.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme