Kofshë pule me salcë djegëse

17 August 2017 17:36

Për përgatitjen e këtyre kofshëve iu duhen produktet e mëposhtme:

500 gr kofshë pule

1 qepë

4 ose 5 thelpinj hudhre

1 karotë

300 gr salcë domatesh

Kripë dhe piper

Vaj ulliri

Piper djegës

Borzilok të freskët

10 kokrra ulliri

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme