Momenti kur dy kalërues goditen nga vetura

Momenti kur dy kalërues goditen nga vetura

04 March 2017 15:08

Një ngjarje e frikshme është kapur nga kamerat, kur një veturë duke u kthyer hynë në anën e gabuar të rrugës dhe godet dy kalërues, transmeton koha.net.

Vetura blu duke u kthyer në një rrugë afër Witcham të Cambrige të Anglisë godet kalin e zi dhe tjetrin të bardhë, duke rrëzuar të dy kalëruesit.

Njëri kali anohet nga njëra anë, por ja del që të qëndrojë në këmbë ndërsa tjetri rrëzohet bashkë me pronarin e tij.

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme