Kronikë e zezë

Aksion në Ferizaj e Han të Elezit, sekuestrohen mbi 7 tonë mjaltë

 

Policia e Kosovës ka zhvilluar një aksion në Ferizaj dhe Han të Elezit të mërkurën, pas informatave për qarkullim të sasisë së konsiderueshme të mjaltës origjina e të cilës nuk dihej.

Siç ka bërë të ditur Policia aksioni është zhvilluar në katër lokacione të ndryshme në Ferizaj e Han të Helezit.