Kronikë e zezë

Arrestohen një 66-vjeçar e një 56-vjeçar si të dyshuar për vjedhjen e disa veturave

Foto: Ilustrim
 

Një 66-vjeçar me inicialet Sh.N., dhe një 56-vjeçar me inicialet C.P, janë arrestuar të enjten në Fushë-Kosovë, pasi dyshohet se kanë marrë pjesë në disa raste të vjedhjeve të veturave, ka bërë të ditur Policia përmes një njoftimi në Facebook.

Gjatë arrestimit të tyre, Policia ka sekuestruar edhe mjete për hapjen e veturave.