Kronikë e zezë

Dhunohet seksualisht një e mitur në Mitrovicë, i dyshuari në arrati

 

Një vajzë e mitur është ngacmuar dhe dhunuar nga një i dyshuar në Mitrovicë. Rasti ka ndodhur të mërkurën në orën 15:40 ku e mitura është intervistuar dhe ka dhënë detaje rreth rastit. I dyshuari gjendet në arrati.