Kosovë

Kuçi merr besimin e Haradinajt për të rikandiduar për kryetar të Junikut

Kuçi merr besimin e Haradinajt për të rikandiduar për kryetar të Junikut
 

Kuçi merr besimin e Haradinajt për të rikandiduar për kryetar të Junikut

Kryetari i Komunës së Junikut, njëherësh edhe kryetar i Degës së AAK-së në Junik, Agron Kuçi ka marrë besimin dhe përkrahjen e liderit të partisë, Ramush Haradinaj për të rikandiduar edhe për një mandat për kryetar të Komunës së Junikut në zgjedhjet lokale që do të mbahen vitin e ardhshëm, njofton Aleanca për Junik, përmes një postimi në Facebook...