Arbëri

Mot me diell gjatë ditës së nesërme në Kosovë

Mot me diell gjatë ditës së nesërme në Kosovë
Foto: Ilustrim
 

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër do të ketë mot të qëndrueshëm, kryesisht me diell.

Sipas njoftimit të IHMK-së, parashihet të ketë edhe mot me diell dhe vranësira kalimtare, transmeton KOHA.