Video

U jepet lamtumira e fundit tri viktimave të sulmit ndaj autobusit në Gllogjan

1
 

Lamtumira e fundit u është dhënë të dielën në varrezat e fshatit Gllogjan dy nxënësve që mbetën të vdekur, si pasojë e sulmit të së premtes me armë zjarri ndaj një autobusi.

Me thirrjet për drejtësi, të rinjtë e fshatit Gllogjan i nderuan miqtë dhe familjarët e të vdekurve.