Video

Hoti paralajmëron se takimi në Washington mbahet së shpejti

1
 

Takimi i shtyrë ndërmjet Kosovës dhe Serbisë në Washington do të mbahet së shpejti.

Ky ka qenë paralajmërimi që kryeministri Avdullah Hoti ka dhënë të shtunën para gazetarëve, pas kthimit nga Brukseli, ku pati takime me zyrtarë të institucioneve të BE-së, raporton KOHA.