Video

Zgjatja e certifikimit të rezultateve zgjedhore, për njohësit e kushtetutës po konsiderohet pengesë

1
Pëlqeje KTV Video për të parë video të përzgjedhura nga KOHA
 

Po vazhdon rinumërimi i mbi 1 mijë e 400 vendvotime, sipas vendimit të PZAP-së.

Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve deri tash, janë rinumëruar 26 për qind e vendvotimeve, ka thënë koordinatori i QNR-së, raporton KTV.