Video

Thaçi: Kosova dëshmoi pjekuri politike

2
 

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka reaguar lidhur me procesin zgjedhor që u mbajt të dielën në Kosovë.

Në një postim në Facebook, presidenti i ka uruar qytetarët dhe partitë për zgjedhje shembullore, siç tha ai, e për votim të lirë e demokratik, raporton TV Arta.