Video

E vdekura dhe të lënduarit sot në “Ibrahim Rugova”, shtetas të Maqedonisë së Veriut

1

Një vajzë 17-vjeçare ka vdekur në një aksident trafiku që ka ndodhur mëngjesin e së dielës, në autostradën “Ibrahim Rugova”.

Në këtë vetaksident kanë mbetur të lënduar edhe katër persona të tjerë, të gjithë shtetas të Maqedonisë së Veriut, të cilët janë duke u trajtuar në QKUK.