Veseli: S’ka kurrfarë korrigjimi, s’ka Republika Serbe dhe ka veç një Mitrovicë

20 February 2019 23:32

Kryeparlamentari Kadri Veseli ka thënë se qëndrimi i tij për dialogun me Serbinë është që nuk duhet të ketë kurrfarë korrigjimi të kufijve, as s’duhet të ketë asociacion me komuna me shumicë serbe me fuqi ekzekutive e do të ketë vetëm një Mitrovicë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Të ngjashme