Nga votat me postë prin Dreshaj i AAK-së

Nga votat me postë prin Dreshaj i AAK-së

18 dhjetor 2017 15:25

Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve ka nisur numërimi i votave me kusht, votave të personave me nevoja të veçanta dhe votave përmes postës nga rivotimi për kryetar të komunës së Istogut.

KTV raporton se Gani Dreshaj nga AAK ka marrë 16 vota me postë ndërsa Haki Rugova nga LDK ka marrë 8 vota.

Epërsia e tanishme e Haki Rugovës është 67 vota.

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme