Mustafa: AAK po feston para kohe

Mustafa: AAK po feston para kohe

17 dhjetor 2017 22:02

Kryetari i LDK-së Isa Mustafa, ka thënë se AAK-ja po feston para kohe, pasi sipas tij, Haki Rugova i LDK-së është 55 vota përpara.

“LDK dhe Haki Rugova kanë fituar në Istog, ndërkaq AAK po feston para kohe. Sipas të dhënave tona, të bazuara në numërimin e çdo vote, Haki Rugova është 55 vota përpara”, ka shkruar Mustafa në Facebook.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme