Mustafa: Asgjë nuk ka përfunduar sonte në Istog

Mustafa: Asgjë nuk ka përfunduar sonte në Istog

17 dhjetor 2017 21:07

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka deklaruar se nuk mund ta komentojë vullnetin e votuesve pas numërimit të 100 për qind të votave në raundin e dytë të zgjedhjeve lokale në Istog.

Aty LDK pas publikimit të rezultateve preliminare humbi bastionin, pasi Haki Rugova humbi për 52 vota nga Gani Dreshaj i AAK-së. Fituesi do të merret vesh përfundimisht pas numërimit të votave me kusht dhe me postë.

“Jemi baras, është garë e ngushtë dhe asgjë nuk ka përfunduar sonte”, ka thënë ai.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Kosovari18/12/2017 10:27

LDK-ja me ty ne krye do ta humb edhe vendlindjen e saj Podujeven, ti mund te kesh njerez qe te perkrahin ne parti por, mos harro se partija duhet te kete mbeshtetje nga populli e kete mbeshtetje LDK-ja eshte duke e humb mu per shkak tendin. Ti je e keqja e LDK-se, dhe ti duhet te largohesh nga LDK-ja, mos mendo se populli harron pazarlleqet tua me Hashen per rrezimin e Fatmir Sejdiut,

Shto koment

Të ngjashme