Dreshaj i AAK-së: Në Istog ka ndodhur ndryshimi

Dreshaj i AAK-së: Në Istog ka ndodhur ndryshimi

23 nëntor 2017 17:46

Kandidati i AAK-së për kryetar të Istogut, Gani Dreshaj përmes një postimi në Facebook ka thënë se ndryshimi në Istog ka ndodhur.

AAK-ja ka përmbysur rezultatin në Istog pas numërimit të votave me kusht, transmeton Koha.net. Për këtë ai ka falënderuar qytetarët e Istogut, dhe ka premtuar se do të jetë kryetar i të gjithëve pa dallim.

Më poshtë keni postimin e tij në Facebook:

Faleminderit Istog, faleminderit diasporë, faleminderit sovran.

Ndryshimi ndodhi, betohem se do të jem i të gjithëve, do të jem për të mirën e Istogut, për Istogun evropian.

Faleminderitttttt nga zemraaaaaaaaaaaa!

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme