PDK e përshëndet vendimin e PZAP-it për rinumërim të votave në Prishtinë e Prizren

PDK e përshëndet vendimin e PZAP-it për rinumërim të votave në Prishtinë e Prizren

23 nëntor 2017 11:36

Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Memli Krasniqi për rinumërimin në Prizren e Prishtinë, ka thënë se kanë kërkuar që të ketë pasi në këto dy komuna diferenca ka qenë shume e vogël.

Ai ka theksuar se është mirë që të bëhet verifikimi duke e përshëndetur vendimin e PZAP-së.

Krasniqi ka shtuar se presin që në Prizren të përmbyset rezultati dhe PDK të dalë fituese.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme