Ahmeti e quan të padrejtë vendimin e PZAP për rinumërim të votave

Ahmeti e quan të padrejtë vendimin e PZAP për rinumërim të votave

23 nëntor 2017 10:49

Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti, e ka quajtur të padrejtë vendimin e PZAP-së për rinumërim të tërësishëm të votave në Prishtinë dhe Prizren.

Ahmeti në Facebook ka theksuar se pavarësisht këtij vendimi, nuk mund të ndryshohet vullneti i qytetarëve.

“Nuk ndryshohet vullneti i qytetarëve, sado që merrni vendime të padrejta!”, ka shkruar Ahmeti në Facebook.

Komentet

karagaqi23/11/2017 14:17

shpend ahmeti edhe nese hupni une mendej se osht ma mir pse e thom per kater vjet e mer vesh qytetari kush jon kta hajnat e ldk .ata qe folin qyfte me miljarda ata vin ne pushtet veq per me vjedh .zotni ti je idol i jem bravo te koft ty .per t skom coment.rrnofsh sa bjeshket e rugoves.

Shto koment

Të ngjashme