Sonte në Rubikon diskutohet për rezultatet e balotazhit

Sonte në Rubikon diskutohet për rezultatet e balotazhit

21 nëntor 2017 11:21

Në Rubikon sonte për rezultatet e raundit të dytë të zgjedhjeve lokale.

Çka vërtetoi balotazhi i 19 nëntorit? A ishin këto ndër zgjedhjet më dramatike? Cila është gjeografia e re e partive kosovare? Cilat janë gjasat e Arban Abrashit? Çka do të ndodhë me Mytaher Haskukën në Prizren? Kush është humbës e kush fitues i kësaj gare?

Për këto dhe më shumë, na ndiqni sonte prej orës 20:00.

Rubikon kalohet ekskluzivisht vetëm në Kohavision.

Të ftuar janë:

Lulzim Leci – AAK

Kujtim Gashi – PDK

Donika Kadaj – VV

Imri Ahmeti - LDK

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme