Smajl Latifi shpall fitoren në Rahovec

Smajl Latifi shpall fitoren në Rahovec

19 nëntor 2017 20:32

Kampi i ish-kryetarit të Rahovecit, Smajl Latifi, ka shpallur fitoren në këtë qytet.

Latifi ka shkruar në profilin e tij në Facebook se “Rahoveci ka vendosur se t’i rikthemi punës dhe për ndryshim. Urime. Faleminderit për besimin Rahovec”, ka thënë Latifi.

Fitoren e tij e ka përmendur si i ftuar në KTV edhe Ahmeti Isufi.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme