Abrashi hedh votën e tij, kërkon dalje sa më të madhe në votime

Abrashi hedh votën e tij, kërkon dalje sa më të madhe në votime

19 nëntor 2017 13:19

Kandidati i LDK-së për kryetar të Komunës së Prishtinës, Arban Abrashi, ka votuar në shkollën fillore “Hasan Prishtina” në kryeqytet.

Ai ka bërë thirrje që qytetarët të dalin sa më shumë në votime dhe tha se “kjo nuk është votë për një kandidat, por për të ardhmen 4 vjeçare të qytetit”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme