AAK, LDK dhe VV bashkë kundër Sokol Bashotës Foto: Ilustrim

AAK, LDK dhe VV bashkë kundër Sokol Bashotës

27 tetor 2017 09:37

Megjithëse ende nuk ka asgjë të zyrtarizuar në letër, degët e LDK-së dhe VV –së në Klinë do ta mbështesin në balotazh kandidatin e AAK-së, Zenun Elezaj.

Ky i fundit për KD-në tregoi se para zgjedhjeve kanë pasur një marrëveshje gojore me kandidatin e LDK-së për kryetar të Klinës, Besim Hoti, se cili prej të dyve del i treti në zgjedhje do ta mbështesë tjetrin në balotazh, shkruan sot më gjerësisht Koha Ditore.

Gazetën Koha Ditore mund ta lexoni edhe online. Këtu mund të gjeni sqarimin se si mund të abonoheni.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme