Në QNR përfundon rinumërimi i 24 kutive të votimit

Në QNR përfundon rinumërimi i 24 kutive të votimit

26 tetor 2017 20:02

Në Qendrën e Numërimit dhe të Rezultateve është përmbyllur rinumërimi i 24 kutive të votimit, sipas vendimit të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve.

Nga këto 24 kuti, 21 janë kuti votimi nga zgjedhjet për Kuvende Komunale, ndërsa tri të tjera nga zgjedhjet për Kryetar Komune, ka bërë të ditur zëdhënësi KQZ-së Valmir Elezi.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme