Sonte në Rubikon përballja Idrizi – Bahtiri për Mitrovicën

Sonte në Rubikon përballja Idrizi – Bahtiri për Mitrovicën

25 tetor 2017 16:17

Në Rubikon sonte ndiqni debatin për Mitrovicën dhe përballjen mes Agim Bahtirit dhe Valdete Idrizit.

Si u vodhën votat në Mitrovicë? Pse insiston Bahtiri për një gjë të tillë? Për çka e akuzon ai kandidaten e PDK-së? Si është gjendja me Veriun?

Për këto dhe më shumë, ndiqni sonte Rubikon me Adriatik Kelmendin me fillim prej orës 20:00. Rubikon kalohet ekskluzivisht vetëm në Kohavision.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme