Mustafa: Fituam sepse nuk u dorëzuam

Mustafa: Fituam sepse nuk u dorëzuam

23 tetor 2017 01:30

Kreu i LDK-së, Isa Mustafa, si rrallëherë ka bërë një adresim të vonë nga profili i tij në Facebook. Ka thënë se LDK fitoi se pse nuk u dorëzua.

“LDK është e para, me meritë të plotë. Faleminderit qytetarë për besimin tuaj. Faleminderit kryetarë të komunave që punuat mirë dhe me nder; dhe juve kandidatëve të rinj për kryetarë të komunave e këshilltarëve të Kuvendeve Komunale për kulturën që treguat në këto zgjedhje. Urime Arban fitorja në Prishtinë!”, ka shkruar Mustafa në profilin e tij në Facebook.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme