Mustafa: Do ta përmbysim në mënyrë shkatërrimtare rezultatin në Prishtinë Foto: Koha / Ilustrim

Mustafa: Do ta përmbysim në mënyrë shkatërrimtare rezultatin në Prishtinë

22 tetor 2017 22:27

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa është i bindur se partia e tij do të përmbysë rezultatin në Prishtinë “në mënyrë shkatërrimtare”.

LDK-ja është dalë e dyta në Prishtinë, pas Vetëvendosjes dhe do të garojnë në balotazh, transmeton Koha.net.

“Abrashi ka arritur të fitojë simpatinë e qytetarëve për një kohë të shkurtë. Do të përmbysim këtë rezultat në mënyrë shkatërrimtare në Prishtinë. Në balotazh do të jemi të parët”, ka thënë Mustafa.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme