PDK në Prishtinë akuzon VV-në për shpërndarje të fletushkave

PDK në Prishtinë akuzon VV-në për shpërndarje të fletushkave

22 tetor 2017 13:13

Sekretari i degës së PDK-së në Prishtinë Bujar Cakolli, ka mbajtur konferencë për media ka njoftuar për mbarëvajtjen e procesit zgjedhor.

Ai ka paraqitur shqetësimin e tij se në Prishtinë Lëvizja Vetëvendosje, ka shpërndarë fletushka nëpër automjetet e që sipas për këto shkelje do të deponojnë gjatë ditës ankesë në Panelin Zgjedhor për Parashtresa dhe Ankesa (PZAP).

Komentet

Shto koment

Të ngjashme