Pacolli shkel heshtjen zgjedhore

Pacolli shkel heshtjen zgjedhore

22 tetor 2017 10:56

Kandidati për kryetar të Prishtinës nga AKR-ja, Selim Pacolli, u ka bërë thirrje qytetarëve të Prishtinës që të dalin dhe të votojnë për programin me të mirë për katër vitet e ardhshme.

Për shkak se kandidati i AKR-së për komunën e Prishtinës, Selim Pacolli, ka shkelur heshtjen zgjedhore, nuk do ta publikojmë deklaratën e tij.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme