Veseli: Fitorja e PDK-së filloi nga Hasi me Shaqir Totajn

Veseli: Fitorja e PDK-së filloi nga Hasi me Shaqir Totajn

19 tetor 2017 21:34

Kreu i PDK-së, Kadri Veseli, së bashku me kandidatin për kryetar të komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, deputeti Nezir Çoçaj dhe lidershipi i PDK-së, sot morën pjesë në tubimin përmbyllës të PDK-së në Has, nga ku morën mesazhin e çartë, që, nga Hasi do të fillojë fitorja e madhe e PDK-së dhe kryetarit të ardhshëm të komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, njofton kumtesa nga kjo parti.

Totaj, siguroi hasjanët se do të jetë përkrah tyre dhe qytetarëve të Prizrenit, gjatë qeverisjes së tij dhe PDK-së, duke vazhduar me mirëqeverisje dhe investime kapitale.

Hasjanët garantuan se më 22 tetor, Hasi do të votoj vetëm për numrin 94 dhe kryetarin e ardhshëm të komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, përfundon kumtesa.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme