AKR: Ilirida i jep mbështetje Agim Bahtirit

AKR: Ilirida i jep mbështetje Agim Bahtirit

16 tetor 2017 20:18

Kandidati i AKR-së për kryetar të Mitrovicës, Agim Bahtiri, mbajti tubim me banorët e Iliridës nga të cilët, sipas komunikatës së AKR-së, mori mbështetje të madhe.

Bahtiri tha se Ilirida çmon njerëzit me vizion dhe plane konkrete për zhvillimin e Mitrovicës.

Ja postimi i plotë i Agim Bahtirit në Facebook:

Mbështetja e madhe anekënd Mitrovicës po vazhdon për çdo ditë për kandidaturën time.

Ilirida si gjithmonë, edhe sot tregoj se i çmon njerëzit që kanë vizion dhe plan konkret për zhvillimin e Mitrovicës.

Së bashku edhe kësaj radhe do të arrijmë fitore madhështore më 22 tetor. Faleminderit për përkrahjen. Qeverisje me duar të pastra +4.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme