Haziri viziton Shoqatën e Invalidëve të Luftës

Haziri viziton Shoqatën e Invalidëve të Luftës

16 tetor 2017 13:26

Lutfi Haziri, kryetari aktual dhe kandidati për një mandat qeverisës për Gjilanin, ka vizituar sot Shoqatën e Invalidëve të Luftës së UÇK-së, ku është pritur nga kryetari i saj, Afrim Rexhepi.

“Ju jeni i pari kryetar që na keni mbështetur dhe e kemi pasur kujdesin tuaj. Ju falënderoj dhe shpresoj që edhe më tutje do të na përkrahni”, ka thënë Rexhepi, njofton kumtesa e LDK-së.

tha se kjo është më pakta që mund të bënë për invalidët e luftës, marrë parasysh faktin se ata i dhanë gjymtyrët e tyre për lirinë e shqiptarëve, përderisa është zotuar se kujdesi për ta do të jetë i vazhdueshëm.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme